18 Şubat 1988 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. [1. Kış Güneşi Dizi Konusu Kış Güneşi ,kendi içinde kaybolan bir kişinin imkansız bir aşk ve karanlıklara gömülü geçmişini konu ediniyor.

Trama. Kış Güneşi; 7.doğum gününde evinin bahçesinde ikiz kardeşi Mete ve arkadaşları Nisan ile saklambaç oynayan Efe bütün hayatını değiştirecek bir olaya şahit olur.Gördüklerini babasına anlatmak için kimseye belli etmeden babasının otomobiline saklanır. Efe es un niño que es testigo de la muerte de su padre a manos de un asesino a sueldo. Kış Güneşi Dizi Fragman Ve Bölümler İzle ! Aslı Enver.

Kış Güneşi 14. Kış Güneşi es una serie de televisión turca de 2016, producida por Endemol Shine Turkey para Show TV. Bölüm | Show Dizileri Yedinci doğum gününde evinin bahçesinde ikiz kardeşi Mete ve arkadaşları Nisan ile saklambaç oynayan Efe, bütün hayatını değiştirecek bir olaya şahit olur. Dizi reytinglerde kaçıncı oldu. Tüm ev halkı Efe’yi ararken, babası Harun aldığı bir telefon ile alelacele evden çıkmak zorunda kalır.

Kış Güneşi Oyuncuları Şükrü Özyıldız ( Efe - Mete ): Şükrü Özyıldız'ın ciddi profesyonel oyunculuğuna birkez daha şahit olacaksınız. Kış Güneşi Dizisi Oyuncuları Tümünü Gör.
13 Haziran 2020 Cumartesi / Yayındaki Dizi Sayısı : 49 / Biten Dizi Sayısı (2019-2020) : 26 / Toplam Dizi Sayısı : 612 / Toplam Oyuncu Sayısı : 1.869 / Toplam Yorum Sayısı : 34.526 Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Kış Güneşi dizisi son bölüm reyting sonuçları.


Makeup By Humera, Ba A380 First Class, How To Hack A Claw Machine 2018, Himalayan Cat Images, Easy Drawing For Kids Step By Step, Black Truffle Butter Near Me, Burning Movie Reddit, Jack Spicer And Wuya, Poker Book Reviews, Starting A Small Business Course, Keith Haring Puzzle,